Skip to main content

Ceník ubytování

APARTMÁNY SPORT – Rokytnice nad Jizerou – Krkonoše

Informace a podmínky

Ceny jsou uvedeny za plně obsazený apartmán případně plně obsazený apartmán s přistýlkou a noc včetně DPH a včetně ubytovacího poplatku. V ceně není zahrnut rekreační poplatek 15,- Kč / noc za dospělou osobu.

Apartmány Sport poskytnou každému ubytovanému kartu hosta Rokytnice PLUS, která umožňuje čerpání řady benefitů v Rokytnici nad Jizerou a jejím okolí.

Ceny v tomto ceníku jsou pouze orientační. Provozovatel si vyhrazuje právo na změny cen ubytování. V cenách nejsou promítnuty případné akce, pobytové balíčky a jiné akční slevy.

EET - Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Bonusy a slevy pro naše hosty

Apartmány Sport jsou součástí bonusového programu Rokytnice PLUS, který přináší pro hosty našich apartmánů řadu výhod. Těmto hostům je na dobu jejich pobytu poskytována karta hosta Rokytnice PLUS, se kterou získávají řadu výhod a slev. Stačí se ubytovat v našich Apartmánech Sport a každý návštěvník obdrží na dobu svého pobytu tuto kartu hosta, která ho opravňuje k čerpání celé řady slev.

+420 602 613 801
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.apartmany-sport.cz