českyenglishdeutschpolski

Wintersteiger

NOVÝ MODERNÍ skiservis Wintersteiger

V sezóně 2009/2010 pořídila firma P-SPORT Rokytnice nad Jizerou nový profesionální servis pro lyžaře, běžkaře a snowboardisty.

Nyní vlastníme nejmodernější technologické vybavení na světě od největšího výrobce rakouské firmy Wintersteiger, která patří mezi absolutní světovou špičku v tomto oboru.

Výrobci lyží (např. Atomic, Blizzard, Dynamic, Dynastar, Elan, Fischer, Head, K2, Kneissl, Rossignol, Salomon, Scott, Stöckli, Volant, Völkl) používají pro úpravu nově vyrobených lyží a snowboardů výhradně stroje firmy Wintersteiger!!!

Nový automat Wintersteiger Discovery

Wintersteiger Discovery

Jako první v Krkonoších a na severu Čech jsme zakoupili nový nejmodernější automat značky Wintersteiger typ Discovery.

Wintersteiger Discovery S Wintersteiger Discovery S Wintersteiger Discovery S Wintersteiger Discovery S Wintersteiger Discovery S

Tento automat si sám automatickým podavačem (až 16 ks) podává lyže, běžky nebo snowboardy, nejdříve skluznici orovná, následně vytvoří zvolenou strukturu na skluznici pomocí brusného kamene a provede geometricky přesný tuning hran pomocí keramických kotoučů (boční a spodní brus). Přesnou geometrii úhlů hran a ostrosti docílíte pouze tuningem keramickými kotouči, technologií patentovanou právě firmou WINTERSTEIGER.

Nové stroje pro voskování, mazání, opravy skluznic …

Bolt Wax Future

Bolt Wax Future

Pro hloubkovou impregnaci skluznice a závodní servis používáme nový švýcarský stroj Bolt Wax Future. Skutečná revoluce v oblasti voskování skluznice lyží pro závodníky a zákazníky, kteří si za kvalitu servisu rádi připlatí.


Wintersteiger Sigma B

Wintersteiger Sigma

Pro základní ošetření skluznic a hran lyží používáme také manuální stroj Wintersteiger Sigma. Stroj používáme pro hrubé základní, jemné broušení, leštění pomocí pásu scotch brite, odstraňování otřepů, případně leštění.


Wintersteiger WaxJet Eco

Wintersteiger Waxjet Eco

Lyže a snowboardy voskujeme na zcela nové mazačce Wintersteiger Waxjet Eco. Mazačka má vynikající výsledky voskování a leštění skluznice a hran. Pro voskování používáme speciální značkové servisní vosky.


Wintersteiger Polyman

Wintersteiger Polyman

Pro opravu skluznic lyží nebo snowboardů používáme pistoly Wintersteiger Polyman. Nově nanesené vrstvy skluznice mají stejné vlastnosti jako původní skluznice. Použitý materiál se natavením dokonale spojí s původní skluznicí a materiál se neodlepí.

Nový stroj pro seřízení vázání

Wintersteiger Drivetronic

Wintersteiger Drivetronic

Pečlivé a přesné seřízení vázání pro bezpečné lyžování provádíme na seřizovačce Wintersteiger Drivetronic. Rychlá a 100% kalibrace zaručuje přesné výsledky testů.


Nové stroje přímo v akci

Wintersteiger Discovery

Bolt Wax Future

Kontakt a mapa skiservisu Wintersteiger

Mapa
Dolní náměstí
  • Dolní náměstí 449, 512 44 Rokytnice nad Jizerou
  • Tel.: +420 603 157 884
  • Web: www.p-sport.cz

Doporučujeme

Apartmány Centrum P-SPORT – levné lyže, levné snowboardy

K ubytování ZDARMA získáte

  • parkování v kryté podzemní garáži
  • internetové připojení zdarma
  • sleva 10% na půjčovnu lyžařských potřeb P-SKI-RENT
  • sleva 10% na služby lyžařské školy
  • sleva 15% na skipas

Přehled všech apartmánů

Virtuální prohlídka apartmánů

Všechny naše apartmány je možné si prohlédnout ve » virtuální prohlídce.